Välkommen till Tidskriften Landskap på webben!

Här kan du som vanligt få ett axplock ur senaste numret av tidningen men nu kan du även läsa det senaste i bloggform. Anmäl dig gärna för att få nyheter direkt i din inbox!
Vår förhoppning är att du som läsare ska känna igen dig i våra artiklar, porträtt och reportage och att du kan hämta inspiration och hjälp att utveckla din roll i skapandet av våra nya landskap.
Glöm inte att gilla Tidskriften Landskap på facebook och instagram!

Redaktör Ann Richardsson


Hör gärna av dig – vi behöver dina synpunkter!
Kontakta oss på redaktionen.

E-post ann@viola.se
Tel 040-628 52 95

Redaktionen

Ann Richardsson
Redaktör
Ann Richardsson
ann@viola.se
Mikaela Bergemalm
Skribent & marknad
Mikaela Bergemalm
mikaela@tejarp.se
Agneta Lilliehöök
Ekonomi & marknad
Agneta Lilliehöök
agneta@lime.nu
Lennart Wikström
Ansvarig utgivare
Lennart Wikström
lennart@tejarp.se
Gunilla Lindberg
Webbansvarig
Gunilla Lindberg
gunilla@lime.nu
Layout
Emma Nilsson
emma@lime.nu